Zarażenie się ospą wietrzną w wieku 40 lat

Witam ! Okolo miesiaca temu bylem na grillu gdzie byly dzieci z wietrzna ospa. Od tamtej chwili wysypalo mnie dziwnymi swedzacymi krostkami w miejscach intymnych i wyczuwalne sa male twarde ziarenka piasku przy czym podrapane puchna i sa bardzo bolesne .Najwiecej jest na samym podbrzuszu , kilka na skorze od penisa na zewnetrznej stronie i na poslatkach przy odbycie do nóg. Bylem u lekarza przepisal mi plyn na ospe i tabletki na świąt mam 40 lat i zona tez ale cala opsypana . Pozdrawiam R.I

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli pytanie dotyczy możliwość występowania choroby w tym wieku to owszem jest to możliwe.