Zarejestrowano 4 pojedyncze dodatkowe pobudzenia nadkomorowe

Witam, Proszę o interpretację moich wyników badań Holtera EKG, które trwało 22 godziny i 44 minuty. Maksymalna HR121/min, średni HR76/min, minimalny HR51/min. Zarejestrowano 4 pojedynczych dodatkowych pobudzeń nadkomorowych, 1 pojedynczych dodatkowych pobudzeń komorowych. Zarejestrowano 1 epizod tachykardii zatokowej. 100092 Qrs`ów

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik jest prawidłowy. Koniecznie proszę jednak skonsultować się ze specjalistą kardiologiem, który zlecił wykonanie badania.