Zarodek 4,7 mm - który to tydzień ciąży?

Chciałabym się dowiedzieć, który to może być tydzień ciąży - zarodek 4,7 mm, beta hcg 785. W ubiegłym tyg. byłam na usg i nie było zarodka.

Witam serdecznie!

Przedstawione przez Panią wyniki pozwalają jednoznacznie ocenić, że jest Pani w 5 tygodniu ciąży, a dokładniej w jego połowie.

W tym czasie zarodek powinien być już widoczny. Jeżeli lekarz nie mógł zobaczyć zarodka konieczne jest powtórzenie badania za kilka dni, optymalnie za tydzień.

Pozdrawiam