Zarodek bez serca a poronienie

Witam. Ostatnia miesiaczka byla 17.10 (10 tc). Dlugo byl to pusty pecherzyk, ale w 9 tygodniu na konsultacji u innego lekarza (poniewaz lekarz prowadzacy zlecil juz zabieg) zobaczyl zarodek niestety bez echa serca. Po 2 usg stwierdzono ze obumarl na wczesnym etapie. Mam skierowanie na zabieg za 3 dni. Moje pytanie dotyczy poronienia samoistnego, jak dlugo mozna na nie czekac w moim przypadku, czy jest to bezpieczne? Nie chce isc na zabieg, boje sie jego konsekwencji. Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza badajacego.