Zarośnięty wcześniej wyleczony kanał w zębie

Witam pol roku temu miałam ząb leczony kanałowo cały czas bolal wiec udalam się do innego dentysty okazało się ze jest zarosniety kanał który został wyleczony pod mikroskopem a dwa wcześniejsze zostawione ale nie wiem co się dzieje ząb samoistnie nie boli bol występuje tylko prz nagryzaniu dodaj tylko ze mam wypelnienie tymczasowe ponieważ muszę usunąć ósemkę z boku a termin dopiero za miesiąc

Jeżeli mówimy o siódemce leczonej kanałowo a ósemka jest zdrowa a tylko nieprawidłowo ustawiona rozwiązaniem na ogół jest usunięcie siódemki i ortodontyczne wprowadzenie ósemki na jej miejsce. Pozdrawiam