Zarys zmarszczki na czole

Mam 24 lata i na moim czole pojawia się zarys lwiej zmarszczki oraz zmarszczki poziome. Zależy mi na nieinwazyjnym poprawie stanu skóry. Używałam kremu z EGF oraz serum z argeline, które bardzo poprawiły kondycję mojej cery lecz nie pomógły na oznaki starzenia się skóry na czole. Jakich kosmetyków powinnam używać aby spłycić zmarszczki?

Dzień dobry,

Nie istnieją kremy, które ,,spłycają" zmarszczki. Taki efekt osiągnie Pani dzięki systematycznemu złuszczaniu skóry poprzez kwasy bądź zabiegi laserowe i przy pomocy wypełniaczy. W tym celu najlepiej się udać do kliniki medycyny estetycznej na konsultację.

Pozdrawiam serdecznie.