Zasady używania prezerwatywy

Witam serdecznie, mam 2 pytania związane z uprawianiem seksu w prezerwatywie. Pierwsze z nich: czy istnieje możliwość że prezerwatywa posiada mikro nieszczelności, mimo że wygląda na nie uszkodzoną? Czy można to jakoś sprawdzić np. wodą, powietrzem itp? Drugie: podczas stosunku po całkowitym rozwinięciu prezerwatywa lekko zsuwa się z penisa tworząc duży zbiorniczek, jednak jest dalej nie uszkodzona i trzyma się penisa. Czy jest to normalne i bezpieczne? Pozdrawiam

Dzień dobry!

Nie ma powodów podejrzewać, że prezerwatywa jest uszkodzona, jeśli została kupiona we wiarygodnym miejscu, była prawidłowa przechowywana, nieprzeterminowana i prawidłowo założona.
Tak, u szczytu prezerwatywy pozostaje miejsce, gdzie zgromadzi się nasienie. Jest to konieczne.

Pozdrawiam!