Zasinienie wokół pieprzyka na nodze

Wczoraj zauważyłam zasinienie wokół pieprzyka na nodze. Pieprzyk ma 2 mm. Zasinienie tworzy równe kółko wokół pieprzyka, nie boli nie daje żadnych objawów . pieprzyk jest brązowy równomierny i okrągły. Jakie mogły być przyczyny zasinienia? Napewno nic mnie nie ugryzlo ani się nie uderzyłam.

Nie zajmuję się stawianiem rozpoznań na odległość!!! Prosze zgłosić się do dermatologa lub chirurga onkologa , który oceni zmiane profesjonalnie poprzez badanie dermatoskopowe!!! zż