Zasklepienie po ekstrakcji zęba

Mam wyrwane górne 7?8 Dwóch lekarzy stwierdziło na podstawie zdjecia ,ze sa to ósemki ,a lekarz ktory mi je usuwał że siódemki. Zeby lekarz wyrwał wspaniałe ,nie bolało ani w czasie zabiegu ,ani po . Ale....nie wiem dlaczego otwór po wyrwanym zębie nie zasklepia sie Wchodzi mi pół jezyka w te dziurzyska ,a od wyrwania minęło osiem tygodni. Czy jest to normalne.?

Witam!
Raczej nie powinno to tak wyglądać! Myślę,że powinna Pani udać się z powrotem do dentysty,żeby sprawdzić sposób gojenia i stopień zagojenia zębodołów... Proszę też pomyśleć o ewentualnym uzupełnieniu protetycznym tego miejsca...
Pozdrawiam.