Zaskórniaki oraz liczne zaczerwienienia po goleniu

Witam jestem 20 letnim mężczyzną od paru lat borykam się z problemem, otóż po goleniu na mojej skórze pojawiają się pryszczem zaskórniaki oraz liczne zaczerwienienia co wygląda bardzo nie ciekawie, goliłem się maszynkami elektrycznymi a od niedawna stosuje zwykłe maszynki ale problem jest taki sam, używam żelu do golenia nivea a następnie balsamu po goleniu niestety nic to nie daje Zwracam się z prośbą o pomoc, już nie wiem co mam z tym zrobić jakich środków czy maszynek używać,z góry dziękuje

Witam warto zgłosić się na konsultacje do dermatologa, być może ma Pan zapalenie mieszków włosowych. Warto wybierać kosmetyki bardzo delikatne aby nie podrażniały skóry i regularnie wykonać peelingi.