Zasłabnięcia, zawroty, duszności, brak radości i oschłość emocjonalna

dzień dobry. Partner spożywa alkohol od ok 3 mies. regularnie. Dawki się zwiększyły, trunki coraz mocniejsze.Zaczął pić do momentu całkowitego odpłynięcia, rano nic nie pamięta.Samopoczucie ma fatalne, stan zdrowia coraz gorszy(bóle mięśni,głowy,w klatce piersiowej,zasłabnięcia,zawroty,duszności,brak radości i oschłość emocjonalna,nerwowość-wybuchy złości,problemy ze snem,brak ochoty na zbliżenia etc.)czy to już i w ogóle alkoholizm?Zniszczył całkowicie nasze relacje.

Witam,

najlepiej by było, gdyby partner zgłosił się do Poradni Leczenia Uzależnień. Tam znajdzie najbardziej odpowiednich specjalistów, którzy pomogą mu wrócić do zdrowia.

Pozdrawiam
Ewa Czernik