Zasłabnięcie, osłabienie, drętwienie rąk i zawroty głowy

Witam,mam problemy ze zdrowiem od prawie miesiąca.Zaczęło się od zaslabniecia,w którym było drętwienie rąk,zawroty głowy,byłam już u neurologa ktory nic nie wykrył,rezonans magnetyczny wyszedł dobrze,zawroty głowy minęły ale cały czas jestem osłabiona i prawie cały czas leżę w łóżku bo nie mam siły wstawać,do tego jestem jak by nie przytomna i do tego dochodzą jakieś dziwne lęki przez które nie mogę spać

Witam
Drętwienie rąk może być objawem silnego stresu,
objawem uszkodzenia kręgosłupa, zwyrodnienia odcinka
szyjnego kręgosłupa, zaburzeń nerwicowych i wielu innych chorób.
Wspomina Pani o „dziwnych lękach” – można więc przypuszczać,
że Pani dolegliwości spowodowane są stanem napięcia nerwowego.
Czy omawiała Pani ten problem z neurologiem?
Wskazana jest pełna diagnostyka.
Jeżeli lekarz uzna że z Pani organizmem wszystko jest w porządku,
to może oznaczać, że Pani dolegliwości mają podłoże psychologiczne,
np. stres, zaburzenia nerwicowe, czy zaburzenia depresyjne.
W takim przypadku wskazana jest terapia psychologiczna, dzięki
której będzie Pani miała możliwość dotarcia do źródła
problemu i znalezienia sposobu jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie