Zasłabnięcie, zawroty głowy i uderzenia gorąca

3 tygodnie temu zasłabłam w pracy byłam na badaniach zrobiono mi tomografie komputerową głowy EKG serca i wyniki z krwi wszystko jest dobrze jednak od tamtego momentu często kręci mi się w głowie mam uczucie gorąca na przemian z dreszczami co to może być
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Objawy o których Pani pisze mogą wynikać również z wahań poziomu hormonów płciowych. Radziłabym wybrać się na wizytę do ginekologa i wykluczyć "kobiece" przyczyny dolegliwości.