Zastawka aortalna trójspoidłowa czynnościowo jak dwupłatkowa

Witam Moja pięcioletnia córeczka ma zabieg wycinania migdałków na początku października Wczoraj pojawiło się u niej dość mocne przeziębienie Czy trzeba będzie przesunąć termin zabiegu jeśli nie zdąży całkowicie wyzdrowieć? I kolejne pytanie - Córka jak lekarze określają ma strunę ścięgnistą na sercu Wynik echa serca: zastawka aortalna trójspoidłowa czynnościowo jak dwupłatkowa z łagodnym przyspieszeniem przepływu. Czy dziecko z taką dolegliwością może być poddane narkozie? dziękuję i pozdrawiam

Witam!
Z zabiegiem trzeba poczekać aż córka ozdrowieje i jeżeli jest antybiotyk to dwa tygodnie po zakończeniu antybiotyku (takie są prawidła).
Na drugie pytanie- jeżeli kardiolog stwierdzi, że jest wydolna krążeniowo to absolutnie nie ma żadnych przeciwwskazań.
Pozdrawiam.