Zastawka militarna o prawidłowej morfologii z małą falą zwrotną

Witam! Miałam robione echo sera ponieważ bardzo zle sie czulam, slaba, nie mialam sily na nic, blada, rece trzesly sie jak galareta, ucisk w klatce...z badania wyszlo: Zastawka militarna o prawidłowej morfologii z małą falą zwrotną. Od tego czasu dziwnie sie czuje...zapisano mi tabletki metocard 47,5mg i kazano brac jedna polowke dziennie ale nadal czuje dyskomfort w klatce...wzielam dzisiaj cala tabletke i troche lepiej...Czy jest to cos powaznego? Lekarz szczerze olal troche sprawe....

Lek. Katarzyna Szymczak

Wecho serca wykazano niedomykalność zastawki mitralnej, jednak jest ona niewielka (mała fala zwrtona) i na pewno nie jest odpowiedzialna za Pani objawy. Sądzę, ze w Pani przypadku konieczne było wykonanie holtera ekg.
Pozdrawiam