Zastawki VSP niewydolne w 1/2 podudzia

39 lat, Wieliczka, trzy cc, usg dopplerowskie min. niewydolny perforator grupy przyśrodkowej goleni na wys.20cm od podłoża, zastawki VSP niewydolne w 1/2 dolnej podudzia, refluks VSM w 1/2 dolnej uda i górnej podudzia, zastawki VSP niewydolne w 1/2 podudzia co to znaczy? gdzie mam sie zgłosić z wynikiem

Z wynikiem należy zgłosić się do chirurga naczyniowego. Jeśli niewydolność żył powierzchownych związana jest z objawami, występują żylaki na pewno trzeba będzie w takim przypadku rozważyć leczenie zabiegowe. Decyzję w tej sprawie podejmie chirurg naczyniowy po bezpośrednim badaniu.