Zastoje w piersiach 4 miesiące po porodzie

4 miesiące temu przyszła na świat moja córeczka (cesarskie cięcie). Od 3 miesięcy robią mi się zastoje w piersi (co najmniej jeden w tygodniu). Mala opróżnia pierś i dobrze ssie(potwierdzone przez poradnie laktacyjna). Czy jest możliwość, że mam uwarunkowania do tego rodzaju dolegliwości? Czy są sposoby, żeby zastoje nie powracały?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udać się do poradni laktacyjnej, być może zmiana pozycji karmienia będzie najlepszym rozwiązaniem.