Zastosowanie atropiny a badanie wzroku

witam . Dziękuje za odpowiedz . Jak sie okazało córka miała atropine w dzien badania oka i wada wyszla tyle ze po zalożeniu okularków widziała za mglą i pojechałam do drugiego okulisty jak sie okazało nie ma zadnej wady wyszlo jej plus 0,25 i ze taka wada u dziecka to normalne i teraz nie wiem czy ma te wadę czy nie pani doktor stwierdziła ze przy atropinie zawsze wada wyjdzie . co mam robic czy iść jeszcze do innego okulisty bo juz nie rozumiem prosze o porade

Witam
Prawidłowo wykonane badanie u dzieci stwierdzające wadę wzroku powinno odbyć się po 3-4 dniowym kropieniu Atropiną - wówczas uzyskamy najbardziej obiektywną wadę wzroku.
Pozdrawiam