Zastosowanie Dekapine na padaczkę

Mam zdiagnozowaną padaczkę biorę dekapine, ale mimo tego napięcie mięśni rąk wywołuje drżenie dłoni i kk. Neurolog skierował mnie na badanie teżyczkowe próba ischemiczna dodatnia Próba hiperwentylacja wybitnie dodatnia. Byłem badany przez psychologa i psychiatrę określili oni ten problem wolnym od zaburzeń wegetatywnych, depresji itp. Endokrynolog wyniki P/c anty TPO 9.62 wapń magnez norma. Czy te objawy to tężyczka i jak się to leczy? Jeśli nie to co to może być i gdzie zgłosić się o pomoc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na tężyczkę.Sugeruję konsultację endokrynologiczną w celu potwierdzenia lub wykluczenia choroby.

Dzień Dobry Panu,

Zachęcam Pana najpierw do konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu, który prawdopodobnie skieruje Pana do neurologa - w ramach NFZ-tu.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej