Zastosowanie Desmoxanu a bolesność płuca

po przyjęciu desmoksanu, rzuciłem palenie. minął jakis tydzień gdy pojechałem do pracy, mialem nocną zmianę, wypilem litr napoju energetycznego. Do tego doszedł głod, nie mialem apetytu nic jesc. po Ciezkiej nocy w pracy, poszedłem spać i gdy wstalem rano następnego dnia wystąpił silny ból w lewym płucu. nie moglem oddychać prawie. po jakichs 3-4 dniach bol stoponiowo ustępywał. Co to moglo być? jaki skutek uboczny zazywania desmoxanu? czy wszystko jest w porządku z moimi płucami?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego,