Zastosowanie Dulcobis na zaparcia i rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Mam 20 lat i od jakiegoś czasu miałam pewne problemy z zaparciami. Pewnego wieczoru postanowiłam zatem zażyć Dulcobis przed pójściem spać. Jak się okazało - dostałam tego samego wieczoru okresu (pierwszego dnia miałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne). Zażyłam zatem tabletke ok.godz.21 a później o północy tabletke dulcobis. Czy postąpiłam niewłaściwie? Od tamtego momentu problem zaparć nie powraca. Proszę uprzejmie o odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli czuje się Pani dobrze, problem z zaparciami się skończył, nie ma się czym martwić. Jednorazowe zażycie Dulcobisu na pewno nie miało negatywnego wpływu na Pani organizm.
Pozdrawiam