Zastosowanie Escapelle a wypicie alkoholu

Witam, mam pytanie. Gdy współżyłam wraz ze swoim chłopakiem prezerwatywa została w środku od razu szybko ją wyciągłam, ostrożnie wraz z zawartością lecz na wszelki wypadek zażyłam tabletke escapelle po 15h po stosunku jakie jest ryzyko ciąży ? mam urodziny i czy mogę wieczorem po upływie 6h zażycia tabletki napić się nie dużej ilości alkoholu ? z góry dziękuje za odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

W takiej sytuacji ryzyko zajścia w ciążę jest minimalne, jednak 100% pewności nigdy nie ma. Niewielka ilość alkoholu nie powinna zaszkodzić.