Zastosowanie Escapelle i okres w normalnym terminie

Witam. Równy tydzień temu wziełam tabletkę escapelle ( po około 60 godz od stosunku).Nie występowały oprócz bólów podbrzusza w pierwszych dniach żadne efekty uboczne. Dziś dostałam okres, który wypadł normalnie w terminie. ( co 25 dni). Moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość, że mimo tego moge być w ciązy ?

Generalnie czym szybciej od stosunku użyjemy tabl Eskapelle tym lepiej. Nie wiem w którym dniu cyklu wspołżyła Pani bez zabezpieczenia. Czym dalej od 14 tym lepiej w Pani przypadku. Krwawienie miesiączkowe po Escapelle może wystąpić w normalnym terminie lub nieznacznie go zaburzyć. W Pani przypadku uważam że wszystko jest dobrze. Chyba że krwawienie było trochę inne, np. krótsze to proszę zrobić test ciążowy z moczu
lub lepiej z krwi i zamknąć temat ostatecznie.