Zastosowanie fosfatydylocholiny w mezoterapii

Witam, Mam pytanie, czy fosfatydylocholina jest bezpieczna? Słyszałam, że to nie jest zarejestrowany preparat a w gabinecie zaproponowano mi zabieg mezo igłowej.

Fosfatydylocholina nie jest typowym preparatem do mezoterapii. Jest najczęściej używany do likwidacji tkanki tłuszczowej. Występuje również w preparacie Dermaheal LL, który to pewnie Pani zaproponowano. Używany jest często przy likwidacji cellulitu. Do normalnej mezoterapii twarzy raczej się nie nadaje. W małych stężeniach jest to preparat bezpieczny. Nie pisze Pani niestety jakiego obszaru ma to być mezoterapia.