Zastosowanie globulki i prezerwatywy podczas stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, 7 dni temu współżyłam z chłopakiem. Jako zabezpieczenie zastosowałam globulkę patentex oval n, partner prezerwatywę i dodatkowo do wytrysku doszło poza pochwą. Od kilku dni odczuwam jednak bóle w podbrzuszu czy mogą to być objawy ciąży ? Czy przy takich zabezpieczeniach prawdopodobieństwo zajscia w ciązę jest duże ? Kiedy mogę zrobić najwcześniej test ciązowy ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam. Prawdopodoieństwo zajścia w ciążę prz tego rodzaju zabezpieczeniach jest minimalne. Test ciążowy można wykonać po około 10 dniach od stosunku. Jeśli chodzi zaś o bóle podbrzusza to proponuję wizytę u lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje dokładną diagnostyką.