Zastosowanie implantów zębowych u 31-letniej osoby

Brak skrzydłowych lewa 5-6-7-8 prawa 4-5-6-7-8. Musiałem usunąć większą ilość zębów ze względu na ich bardzo zły stan. Człowiek się boi , wstydzi i bagatelizuje problemy z zębami to tak się to później kończy. Moje pytanie brzmi jakie rozwiązanie będzie najlepsze w takie sytuacji. Implanty? Most na implantach? jakiś inny rodzaj protezy? Stomatolog powiedział że mam dobre warunki pod implantologie. Z góry dziękuje za pomoc.

Witam!
Implanty obecnie uważane są za najlepszy sposób uzupełnienia braków zębowych,ale problemem dla większości pacjentów są bardzo wysokie koszty ich wykonania... Dobrym a przy tym dużo tańszym sposobem jest wykonanie skrzydłowej protezy szkieletowej! Wprawdzie niektóre jej elementy mogą być widoczne,ale jest to kompromis między zdrowiem a urodą...
Pozdrawiam.

Witam!

Najlepsze rozwiązanie to wszczepienie implantów. Inna możliwość to wykonanie protezy niestety nie daje ona komfortu, również podczas jej użytkowania zanika kość, co odradzam. Niezbędna jest wizyta konsultacyjna a następnie dobranie odpowiedniego planu leczenia.