Zastosowanie leków Gynazol i Arilin

Witam! Ginekolog przepisał mi na moje problemy intymne dwa leki GYNAZOL 20mg (krem dopochwowy) oraz globułki ARILIN 1000mg. Nie podał mi jednak kolejności stosowania tych lekarstw. To znaczy który mam zastosować jako pierwszy. Wiem jedynie ze mam zaaplikowac sobie drugi po trzech dniach od użycia tego pierwszego. W dodatku mam dwie globułki w opokowaniu, aznacza to ze mam uzyc pierwsza, po trzech dniach druga a dopiero potem gynazol? Bardzo prosze o pomoc....

Witam!
jest kilka sposobów stosowania ; najlepiej jak skontaktuje sie z Pani lekarzem ; jeśli nie ma takiej możliwości to proponuję - Arilin 1 glob przez kolejne dwa wieczory i po 3 dniach przerwy gynazol na noc