Zastosowanie leków na alergię podczas 7-dniowej przerwy

Witam, w czasie 7 dniowej przerwy dostałam silnego uczulenia. Dostałam jeden zastrzyk domięśniowo(ale nie zapamietałam co było w tym zastrzyku bo to jakaś trudna nazwa była) i lekarz przepisał mi claritine. Mam pytanie czy mogło to wpłynąć na skuteczność tabletek w czasie tej 7 dniowej przerwy?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie wiem jaką substancję podano więc trudno się ustosunkować.
Pozdrawiam