Zastosowanie leków przed wizytą u alergologa

Witam za dwa dni mam wizyte corki u alergologa i testy skorne. Mala ma lekki katar chyba alergiczny,pidalam jej raz pneumolan,wit c i wode morska do nosa,zapomnialam ze na kilka dni nie wolno dawac, czy moge isc na ta wizyte? Corka ma napady swiszczacego oddechu,kaszlu, ma 5 lat,podalam to tylko raz prosze o odp

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę się udać na wizytę i poinformować lekarza o podawanych lekach, jest to także ważna informacja dla lekarza. Nie powinno to jednak przeszkodzić w wykonaniu testów. Pozdrawiam