Zastosowanie leku Lamette i zastrzyku Ovitrelle

Witam Prosze mi doradzić. Lekarz ginekolog przepisał mi Lamette i zastrzyk Ovitrelle. Nie dostałam leku Duphaston który zawsze stosowałam aby wywołać miesiączke. Stosowałam tą Lamette wg zalecen lekarza 2x1 10 tabl. A ja miesiaczki dlaej nie mam i nie wiem kiedy ten zastrzyk mam stosować. Niby USG wykazało , że nie mam żadnego pęćherzyka PCO. Lamette mialam stosować od 3-7 dnia cyklu a Ovitrelle miedzy 10 a 12 dniem cyklu z tym że Lamette już wziełam i jej nie mam. Co mam w tej sytuacji robic

W takiej sytuacji radzę skonsultować się nawet chociażby telefonicznie ze swoim ginekologiem prowadzącym , który powinien Pani wyjaśni dalszy sposób postępowania z lekami skoro nie pojawiało się jeszcze krwawienie miesiączkowe.