Zastosowanie Levonelle a karmienie piersią

Witam, wzięłam dziś tabletkę Levonelle wieczorem gdyż podczas współżycia zsunęła się prezerwtywa. Karmię piersią jeszcze i chciałam zapytać po ilu dniach mogę zacząć na nowo karmić dziecko? Czy po wzięciu tej tabletki można współżyć bez dodatkowego zabezpieczenia? Jeśli tak to przez ile dni? Dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry lub ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. nie tabletka nie zabezpiecza w sensie uprawnienia stosunków bez zabezpieczeń.