Zastosowanie luteiny ziołowej w celu przesunięcia okresu

witam chcialabym dostac okres nie na wakcje, niby dostane go akurat tydzien przed planowanym wyjazdem ale nie jestem pewna czy sie wlasnie o tydzien nie przesunie. Czy moge wziac luteine ziolowa na przyspieszenie? Pamietam ze raz nie mialam 2 miesiace okresu i mi pomogla. Jest to lek ziolowy i chyba nie szkodzi?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Lekarz zleci odpowiednie leki w odpowiednim czasie do przyjęcia.