Zastosowanie Nystatyny VP

Witam . Byłam dzisiaj u ginekologa. I przepisała mi tabletki nystatyna vp- dopochwowa. Czytała ze jest ona na grzybice pochwy. Mój lekarz nie powiedział mi nic o tym ze mam grzybice ;(. Czy te tabletki moga byc na co innego niz na grzybice?

Witam. Są to tabletki stosowanie typowo w zakażeniach o etiologii grzybiczej lecz również w zakażeniach o etiologii mieszanej.