Zastosowanie Pramolanu w stresowym okresie w pracy

Witam będę miała niedługo ciężki okres w pracy mniej więcej dwa miesiące czy podanie pramolanu wyciszy mnie ? I po jakim czasie będzie pełne działanie leku. Mam generalnie zaburzenia lękowe jak i nerwice wegetatywna. Nie chciałabym brać za często doraźnie benzo. Pozdrawiam

Trwałe efekty zdrowotne można osiągnąć tylko łącząc farmakoterapię z psychoterapią (u specjalisty, który posiada kwalifikacje w tym zakresie - same studia psychologiczne nie wystarczą).
Co do pramolanu - jeżeli dobrze Pani zareaguje na ten lek - powinna Pani odczuć różnicę po 1-3 tygodniach.