Zastosowanie środków na nadpotliwość

Witam, niedługo będę uczestniczyć w weselu (za 2 tygodnie) mojej siostry, jak to na weselu będą tańce itd. a ja chciałbym uniknąć nadmiernego spocenia się co często mi się przytrafia na takich wydarzeniach. myślałem żeby kupić jakiś preparat typu perspiblock i wziąć go na tę okazję, czy można go łączyć z alkoholem? czy może są inne sposoby żeby dobrze się bawić i czuć komfortowo oraz sucho. dziękuję.

Magdalena StusiĹska

Połączenie tego suplementu z alkoholem nie powinno wywołać działań ubocznych. Pomóc mogą też antyperspiranty dostępne w aptekach- działają skuteczniej niż te zwyczajne.