Zastosowanie tabletki po a antykoncepcja hormonalna

Dzień dobry, zażyłam kilka dni temu tabletkę po. Jeszcze nie dostałam okresu ani nie było żadnego krwawienia które było przewidziane po przyjęciu tabletki "po". W tym miesiącu chciałam również rozpocząć stosowanie doustnej antykoncepcji i teraz nie wiem czy mogę rozpocząć przyjmowanie leku Novynette oraz kiedy mam to uczynić oraz czy będzie działał. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie,.