Zastosowanie wszywki w leczeniu alkoholizmy

chciałbym zastosować u siebie wszywkę ,ponieważ miałem już kiedyś i wtedy nie piłem ale nie wiem czy całkowicie jest wycofany? wiem że niektorzy w innych miastach się wszywają,czy to jest legalne ?ile kosztowac może i czy ktoś wie gdzie w Poznaniu?

Dzień Dobry Panu,

Z mojej strony, proponuję Panu zapytanie o "wszywkę" i równocześnie bardzo zachęcam do podjęcia terapii, w Poradni leczenia uzależnień.

Życzę Panu dużo dobrego,
Irena Mielnik-Madej