Zastrzyk Depo-Provera przyjęty 6. tygodni po porodzie a możliwość ciąży

DepoProwera stosowane 8. tygodni po porodzie jestem 8 tyg po porodzie zastrzyk depo prowera wzielam 6 tyg po porodzie w 4 dniu miesiaczki poniewaz juz miesiaczkuje. po zastrzyku dopiero 5 dni wspolzylam z mezem bez zabezpieczenia czy moge znowu byc w ciazy czy zastrzyk dobrze dzialal i uchronil mnie przed ciaza prosze o normalna odpowiedz

Tak, zastrzyk działa antykoncepcyjnie. Podczas działania zastrzyku może nie występować regularne krwawienie a jedynie od czasu do czasu plamienia, albo wręcz nic.