Zastrzyki Fraxiparine a tabletki anykoncepcyjne

Witam, złamałam nogę i biorę zastrzyki fraxiparine oraz tabletki cyclo3orte, parę dni temu miałam dostać okres ( lekarz powiedział że ze względu na zastrzyki może być bardzo obfity). Zamiast okresu dostałam tylko jednodniowe takie brązowe lekkie plamienie. ( regularnie współżyje i biorę tabletki antykoncepcyjne). Czy ze względu na owe zastrzyki może on nie wystąpić lub wystąpić w późniejszym okresie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może tak być, ale także radziłabym dla pewności wykonac test ciążowy, wtedy może pojawić się okres inny niż zwykle.
Pozdrawiam