Zastrzyki Fraxiparine po urazie stawu skokowego

Jestem po urazie stawu skokowego przepisał mi chirurg zastrzyki fraxiparine. Minęło 5 dni od wstrzymania roztworu w brzuch. Niestety zaniepokoiło mnie zbyt wcześne miesiaczkowanie. Biorę tabletki hormonalne czy to m jakiś związek strasznie panikuje prosze o pomoc!!

może to być po tych zastrzykach ale wątpliwości rozwieje ginekolog po zbdaniu bo może być inna przyczyna