Zastrzyki na odbudowę stawu kolanowego

słyszałem o zastrzykach na odbudowę stawu kolanowego że seria 4 zastrzyków za około 6000 zł ma przynieś takom poprawę że niepotrzebna jest wymiana na endoprotezę. żona miała robione zastrzyki po 200 zł ale nic to nie dało stan po roku się pogorszył i teraz czeka na nowy staw kolanowy bardzo bym chciał wiedzieć o jakie zastrzyki to chodzi i jak się to nazywa bo nic nie wiem a 6000 zł to kasa dla nas ogromna

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
proszę skonsultować się z lekarzem który zlecił zastrzyki- bez nazwy preparatu nie da się nic powiedzieć.