Zastrzyki po operacji przepukliny pachwinowej

Witam!Po dlugich problemach z bolami po operacji przepukliny pachwinowej moj chirurg daje mi zastrzyki w miejsce operacji w celu zmniejszenia bolu i regeneracji nerwow.Problem w tym ze to ostatnia opcja i jesli to mi nie pomoze a tak wyglada ze sie nic nie zmieni to usuniecie siatki jaka byla wszyta i ponownym wszyciu w inny sposob.Juz mnie poinformawano ze moze byc operacj gorzej niz jest lub sie polepszyc czyli zadnej gwarancji.Jest mozliwy taki zabieg 4.5 miesiaca po operacji?Mam sie zgodzic?

W tej sprawie musi Pan sam podjąć decyzję po rozważeniu zaleceń chirurga prowadzącego, rozważeniu zalet i wad tej decyzji oraz nasilenia Pana obecnych dolegliwości.