Zaświadczenie o zwyrodnieniu kręgów szyjnych

dzień dobry mam pytanie czy ja mogę orzeczenie od lekarza że ja choruje na zwyrodnienia kręgów szyjnych ale lekarz mu rodziny powieszał mi że nie wystawia coś takiego kazał iść mi do niego ale mam neurologa 29 mam też ciśnienie zawroty głowy mój stan się pogorszył 3 lata temu robiłem wyniki mogę je powtórzyć magom być zmiany inne RGE TG MR wysokie od zwyrodnień proszę mi odpowiedzieć czekam n\bule bioder drętwienie nóg rak leki mam ciągle śpiący jestem proszę mi odpowiedzieć czekam?

Witam serdecznie.
Opisywane przez Pana dolegliwości mogą mieć związek z progresją choroby zwyrodnieniowej stawów. Myślę że istnieją wskazania do ponownego wykonania badań obrazowych i bezpośredniej oceny neurologicznej. Specjalista neurolog może wystawić odpowiednie zaświadczenia po przeprowadzeniu badania.