Zasychająca w nosie krew

Krew z nosa rano zasychajaca w nosie przeważnie rano gdy się budze ciśnienie w normie krew również od lekarza dostałem zakaz picia alkoholu ale nawet. Jak nie pije to taki się dzieje co może mi dolegac? Mam się udać do laryngologa ale ostatnio niestety nie mam czasu :/

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do laryngologa.