Zasypianie 3,5-letniego dziecka po pobycie w szpitalu

Witam! Mój 3,5 letni synek zasypiając na noc szepce niezrozumiałe dla mnie słowa - czy to normalne? Dodam, że 9 stycznia wróciliśmy ze szpitala, który to pobyt bardzo przeżył. Wcześniej nie było sytuacji z szeptaniem. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam Magda

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc odpowiedzieć na Pani pytanie konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskie., Proponuję udać się do pediatry.