Zasypianie 3,5-miesięcznego niemowlaka

Witam mam problem z moim 3,5 miesięcznym synkiem chce zasypiać tylko przy piersi w wózku śpi czasami, a w łóżeczku nie chce spać wcale chwilę poleży i potem zaczyna płakać nie wiem już jak mam go nauczyć spania w łóżeczku na ręku przy piersi by spał a jak go odkładam budzi się w nocy śpi ze mną i z mężem jest to dla mnie męczące w dzień śpi bardzo mało a w nocy trzy razy wstaje na karmienie przy czym znów przy piersi zasypia może Ktoś mi pomoże bo chyba zwariuję

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc się do doradcy laktacyjnego. sadze ze bedzie najbardziej odpowiednia osoba aby pomoc./