Zasypianie noworodka podczas karmienia

Witam Czy dwutygodniowy noworodek najada się w ciągu piętnastu minut? Po tym czasie często zasypia, a gdy kładę go do łóżeczka znów się wybudza i zaczyna płakać. Czy przysypianie i budzenie się w trakcie dłuższego karmienia (dwie godziny) jest związane z żółtaczką, którą ma, czy jest to naturalne? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Zasypianie jest jednym z objawów najedzenia. 15 minut karmienia to dla dziecka bardzo duży wysiłek. Nie należy się przejmować i karmić dziecko ilekroć ma ochotę na jedzenie.