Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zatkana jedna dziurka w nosie a krzywa przegroda

Witam ! Chcialbym krotko i rzetelnie przedstawic mój problem. Mam 21 lat i oddycham ustami , poniewaz mam ciagle zatkana jedną z dziurek w nosie. Podejrzewam że winna jest krzywa przegroda nosowa. Powiazalem z tym wiele problemow życiowych np. chrapanie , zmeczenie, senność, slaba kondycja, problemy z mowieniem oraz szybkie jedzenie posiłków co może byc przyczyna problemow z żołądkiem, słaba koncentracja( z powodu niedotlenienia). Czy powyzsze problemy moga wynikac z krzywej przegrody?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Jakie badania wykonać przed zabiegiem laryngologicznym?

Przed zabiegiem laryngologicznym, podobnie jak przed każdą innym zabiegiem, pacjent musi wykonać szereg badań. Wszystko po to, by wszystko przebiegło sprawnie, skutecznie i bez żadnych komplikacji.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy teoretycznie mogą być związane z zaburzeniami oddychania, które są konsekwencją krzywej przegrody nosowej. Sugeruję ocenę specjalisty laryngologa, który potwierdzi skrzywienie przegrody nosowej oraz ew. zakwalifikuje Pana do leczenia operacyjnego. Sugeruję także wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych, w tym ocenę funkcji tarczycy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy