Zatkane ucho, bóle gardła a poziom WBC poniżej normy

witam mam problem z gardlem praktycznie ciagle mnie boli mam tez zatkane ucho od maja ,na tylnej sciance gardla mam jaby narosk balonik bardzo mnie to niepokoiji mialam robiony wymaz z gardla niepokazal bakterii ob w normie wczoraj robilam WBC wyszly znowu ponirzej normy bo 3,700 juz niewiem co mam robic laryngolog mnie widzial 2 razy przetkal mi uszy a aj dalej mam wrarzenie czegos w uchu gdzie szukac pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza laryngologa ponownie. Sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.