Zatkane ucho i angina u 14-latka

Witam. Syn (14l) miał angina liczyłam w domu naturalnymi lekami przeszło po 3 dniach. Nawet nalotu na migdalki chyba nie miał Po kilku dniach mówi za ma ucho zatkane. Poszłam do lekarza.dostal antybiotyk na 2 tyg. Skończył ten antybiotyk ale dziecko jak niesłyszy tak niesłyszy. Strasznie chrapie.nic innego mu nie doega.nawet kataru nie ma.mowi ze ma poprostu zatkane ucho.Miał problemy kiedyś z 3migdalem ale się wchłonol.

Migdałek trzeci z reguły się nie wchłania. Teraz zbieracie plony nie usunięcia w porę trzeciego migdałka. Wracajcie do tego lekarza który w porę nie zalecił jego usunięcia i pytajcie co dalej?